Harvest Land

Rol oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 166.6 MB
  • Version 1.6.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Evobucks.com Inc
Renkli ve büyüleyici bir dünyada kendi çiftliğinizi oluşturabileceğiniz Harvest Land oyununda arkadaşlarınıza da meydan okuyabilirsiniz!

En iyi çiftliği inşa etmek için çabalayacağınız Harvest Land oyununda yeni bir köy kurabilir, kendi evlerinizi inşa edebilirsiniz. Canavarlara karşı savaşabileceğiniz bu oyunda aynı zamanda birbirinden sevimli hayvanlarınızı da evcilleştirebilirsiniz. Mürettebatınızın refahına da önderlik etmek için çabalayacağınız Harvest Land oyununda ürettiğiniz ürünlerle ticarette yapabilirsiniz.

Buğday, üzüm ve daha pek çeşitli bitkiyi yetiştirebileceğiniz bu çiftlikte bitkilerin haricinde tavuk, domuz, koyun ve inek gibi birçok hayvan da bulunmaktadır. Hayvanlarınıza ait özel kulübeler inşa edebileceğiniz Harvest Land oyununda kayıp adaların sırrını da çözebilirsiniz.

Büyüleyici çiftliğe hoş geldiniz!

Ada canavarlarıyla da savaşabileceğiniz bu oyunda elmas, taş, ahşap gibi ek kaynakları da kazanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Harvest Land oyununda muhteşem grafikler ve gerçekçi ses efektleri kullanıcılarına sunulmaktadır. Ayrıca bu oyunda arkadaşlarınızla çevrimiçi alışverişler de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz ürünlere karşılık ticaret yapabilir, çiftliğinizi zenginleştirebilirsiniz.

Kayıp adanın sonsuz sınırlarını açığa çıkarmak için de çabalayacağınız Harvest Land oyununda kendi çiftliğinizi kurabilirsiniz.

 

Harvest Land indir
DİĞER SÜRÜMLER