Harvest Land

Rol oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 166.6 MB
  • Version 1.6.2
  • Dil İngilizce
  • Firma MysteryTag
Kendi çiftliğinizi kurarak gizemli adaları keşfedebileceğiniz bu oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyun!

Yeni bir köy kurarak birbirinden güzel evler inşa edebileceğiniz Harvest Land oyununda sevimli hayvanları evcilleştirebilir, canavarlarla savaşabilirsiniz. Ürettiğiniz ürünlerle ticaret yapabileceğiniz bu oyunda aynı zamanda mürettebatınızın refahına önderlik edebilirsiniz.

En iyi çiftliği inşa etmek için çabalayacağınız Harvest Land oyununda buğday, üzüm ve çeşitli bitkileri de yetiştirebilirsiniz. Bitkilerin haricinde tavukları, domuzları, koyunları ya da inekleri toplayabileceğiniz bu oyunda hayvanlarınıza ait özel kulübeler vaya evler tasarlayabilirsiniz.

Büyüleyici çiftliğe hoş geldiniz!

Kayıp adanın sonsuz sınırlarını açığa çıkarmak için de çabalayacağınız bu oyunda ada canavarlarıyla da savaşabilir elmas, taş, ahşap gibi ek kaynakları kazanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Harvest Land oyununda muhteşem grafikler ve gerçekçi ses efektleri kullanıcılarına sunulmaktadır. Ayrıca bu oyunda arkadaşlarınızla çevrimiçi alışverişler de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz ürünlere karşılık ticaret yapabilir, çiftliğinizi zenginleştirebilirsiniz.

Renkli ve büyüleyici bu dünyada kendi çiftliğinizi oluşturmak istiyorsanız Harvest Land oyununu cihazınıza yüklemeniz gerekmektedir.

Harvest Land indir
DİĞER SÜRÜMLER